Kruīzs RĪGA–Visbija–RĪGA

EKSKLUZĪVI UN ĪPAŠI! SĀC VASARU IEDVESMOJOŠI!

02.06.2020. ar kuģi Isabelle dodies ceļojumā uz pasakaino Gotlandes salu, kuras apbrīnojami skaistā daba aizraus un iepriecinās gan mazos, gan lielos ceļotājus. Plašās atpūtas un izklaides iespējas jūras ceļojuma laikā uz kuģa un viesmīlīgā sala ļaus visai ģimenei piedzīvot daudz jauna un interesanta. Dodies aizraujošā pastaigā pa apbrīnojamo viduslaiku Visbiju, apskati tās ievērojamākās vietas un papildini savu fotoalbumu ar skaistiem attēliem.

Tavas brīvdienas sāksies 2020. gada 2. jūnijā, ar izbraukšanu no Rīgas plkst. 17:30.  Visbijā kuģis ieradīsies nākamās dienas, 03.06., rītā plkst. 9:00 pēc vietējā laika un atpakaļ uz Rīgu dosies plkst. 18:30 pēc vietējā laika. Rīgā atgriezīsimies 04.06. rītā plkst. 11:00. 

Ņem līdzi velosipēdu, Visbija ir ideāli piemērota riteņbraukšanai, un dienas laikā ar velosipēdu var apskatīt daudz vairāk. Tā ir lieliska iespēja pavadīt aktīvu dienu!

kruīza programma un cenas

pērc kruīzu

Rīta Visbijas panorāmas ekskursija angļu valodā

Rīta Visbijas panorāmas ekskursija angļu valodā

Trīs stundu ekskursijā pa Visbiju Tu redzēsi slaveno Visbijas viduslaiku pilsētiņu, kas ir iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. To īpaši izceļ 3,6 km garais un iespaidīgais viduslaiku nocietinājuma mūris. Zīmīgi, ka no tā 29 torņiem joprojām ir saglabājušies 27. Pilsēta celta 13. gadsimta vidū un ir vislabāk saglabājusies viduslaiku tipa pilsēta visā Skandināvijā. Apskatīsim arī skaisto Krusmynta Gården dārzu. Šeit Tu varēsi apmeklēt īpašu garšaugu dārzu un mazu veikaliņu, kurā varēsi iegādāties garšaugus, tēju un suvenīrus, vai arī dodies pastaigā pa mazo taciņu, kas aizved tieši līdz Baltijas jūras krastam. Tevi pārsteigs arī Galgberget skatpunkts, kur uzņemt elpu aizraujošus foto. Piedāvāsim ielūkoties botāniskajā dārzā, kas jau vairāk nekā 150 gadus atrodas blakus Visbijas pludmalei, un no vētrām un Baltijas jūras sāļajiem ūdeņiem to sargā pilsētas mūris. Dārza saistību ar viduslaiku Visbiju atklāj Sv. Ūlava baznīcas drupas dārza dienvidu daļā, kuras pārklāj skaistā Zviedrijas efeja. Ekskursijas noslēgumā apskatīsim arī Visbijas veco ostu Almedalen, kur mūsdienās atrodas jauks parks ar dīķi mierīgai un nesteidzīgai atpūtai.

Uzzini vairāk 
Ekskursija no plkst. 09:30 līdz 12:30. Norādīts vietējais (Zviedrijas) laiks.
Komfortabls autobuss Tevi sagaidīs Visbijas ostā. 3 stundu ekskursijas laikā paredzēta ekskursija ar autobusu, apskatot Visbiju un tās tuvējo apkārtni un pastaiga pa centrālo Visbijas daļu. Ekskursija noslēdzas Visbijas centrā.
Nokļūšana atpakaļ ostā patstāvīgi.


Cena par ekskursiju:
• Pieaugušajiem un jauniešiem vecumā no 12 gadiem: 30.00 €.
• Bērniem vecumā no 3-11 gadiem: 23.00 €.
• Bērniem līdz 2 gadu vecumam: bez maksas.

 
Pēcpusdienas Gotlandes centrālās daļas un rietumu piekrastes ekskursija angļu valodā 03.06.

Pēcpusdienas Gotlandes centrālās daļas un rietumu piekrastes ekskursija angļu valodā 03.06.

Dodies 4 stundu iedvesmojošā ekskursijā pa Zviedrijas lielākās salas, Gotlandes, centrālo daļu un rietumu piekrasti. Sala lepojas ar tās galvenajām vērtībām – dabas ainavām, vēsturi, arheoloģijas un arhitektūras pieminekļiem. Gotlande ir vienīgā Zviedrijai piederošā apdzīvotā teritorija, kuru var sasniegt tikai pa jūras vai gaisa ceļiem. Ekskursijas laikā, šķērsojot vairākas apdzīvotas vietas, Tu redzēsi salas daudzās un gleznainās ainavas, skaisto Baltijas jūras piekrasti, kuru ieskauj varenās klintis, ziedošās pļavas, viduslaikos celtās baznīcas un klosterus, vēsturiski nozīmīgos pieminekļus un senās apbedījumu vietas.

Uzzini vairāk 
Ekskursija no plkst. 13:30 līdz 17:30. Norādīts vietējais (Zviedrijas) laiks.
Komfortabls autobuss Tevi sagaidīs Visbijas centrā – Osterport tikšanās vietā. 4 stundu ekskursija pa Gotlandes centrālo daļu un rietumu piekrasti. Ekskursija noslēdzas Visbijas ostā.


Cena par ekskursiju:
• Pieaugušajiem un jauniešiem vecumā no 12 gadiem: 35.00 €.
• Bērniem vecumā no 3-11 gadiem: 27.00 €.
• Bērniem līdz 2 gadu vecumam: bez maksas.

 

Par Visbiju

VECPILSĒTA

Pateicoties 3,6 km garam viduslaiku nocietinājuma mūrim, Gotlandes galvaspilsēta Visbija ir UNESCO kultūras mantojums. Pilsēta celta 13. gadsimta vidū un tajā ir saglabājušās 12 viduslaiku baznīcu drupas un vairākas vēsturiskas ēkas. Tu vari apskatīt Hansa Burmeistara māju, Vecās aptiekas ēku, tradicionālo Klintenas kvartālu, Svētās Marijas katedrāli, kā arī daudzus citus nozīmīgus objektus.
 
atklāj vairāk

PILSĒTAS NOCIETINĀJUMA MŪRIS

Pilsētas mūris sniedzas apkārt Visbijas vecpilsētai un ir vislabāk saglabājies viduslaiku mūris Ziemeļeiropā. Lai pasargātu pilsētu no ienaidnieku un nemiernieku uzbrukumiem, 1288. gadā tika uzsākta mūra būvniecība. Mūris ir 3,6 km garš, un sākotnēji tas sastāvēja no 29 torņiem, 27 no kuriem, ir saglabājušies līdz mūsdienām. Piemēram, Pulvertornis, kuru uzbūvēja ap 1100. gadu, vai Jaunavu tornis, kas aizsargāja pilsētu no jūras puses.

GOTLANDES MUZEJS

Gotlandes muzejs ir vienots salas muzeju centrs, kurā ietilpst vairāki muzeji un apskates vietas. Tajā iespējams atrast simtiem arheoloģisko atradumu no vikingu ēras, akmens laikmeta un viduslaikiem. Noteikti pievērs uzmanību pastāvīgajai ekspozīcijai Gotlandium, kura parāda, kā veidojās sala un kā laika gaitā mainījās tās ainava. Bērniem noteikti patiks mūsdienu zinātnes centrs Fenomenalen, kur iespējams vērot dažādus zinātniskus eksperimentus, piedalīties izklaidējošās mācību programmās, kā arī pašiem izmēģināt dažādus izgudrojumus.
 
atklāj vairāk

KATEDRĀLE

Visbijas Sv. Marijas katedrāle ir Zviedrijas baznīcas galvenā baznīca, kā arī vienīgā saglabājusies viduslaiku katedrāle Visbijā un visā Gotlandē. Tā ir trešā vecākā būve Visbijā. Ar laiku baznīca tika vairākas reizes palielināta, tika uzbūvētas galerijas un divi austrumu torņi. Turpinoties remonta darbiem, baznīcu atkal vairākkārt pārbūvēja. Pēc Reformācijas 1572. gadā Sv. Marijas baznīca ieguva katedrāles statusu.
 

 

VISBIJAS BOTĀNISKAIS DĀRZS

Botāniskais dārzs jau vairāk nekā 150 gadus atrodas blakus Visbijas pludmalei, un no vētrām un Baltijas jūras sāļajiem ūdeņiem to sargā pilsētas mūris. Dārzs ir neliels un ļoti mājīgs. Jau sperot pirmos soļus, apmeklētāji iegūst priekšstatu par dārzā valdošo atmosfēru. Dārza saistību ar viduslaiku Visbiju atklāj Sv. Ūlava baznīcas drupas dārza dienvidu daļā, kuras pārklāj skaistā Zviedrijas efeja.
 
atklāj vairāk

ADELSGATAN IELA

Adelsgatan ir galvenā tirdzniecības iela un vispopulārākā tūristu vidū. Šeit iespējams atrast daudz interesantu veikalu, kuri piedāvā suvenīrus un arī vietējo amatnieku darinātas preces. Iegriežoties kādā no sānieliņām, Tu izbaudīsi vietējo aleju ainavu, kā arī varēsiet atvilkt elpu kādā no omulīgajām kafejnīcām.