Pievienoties

Club One dalība un priekšrocības ir balstītas uz ģimenes principa. Dalība Club One programmā – BEZ MAKSAS. Programmā var piedalīties personas, kuras ir sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu, un kurām ir pastāvīga dzīvesvietas adrese. Lai pievienotos lojālo klientu programmai, Jums jāaizpilda šī Club One pieteikuma anketa. Karte tiek izgatavota un nosūtīta uz Jūsu norādīto pasta adresi. Kartes saņemšanas laiks var būt 4 nedēļas. Ja līdz ceļojumam Jūs neesat saņēmis Club One karti, aicinām Jūs izņemt pagaidu karti Tallink ceļojumu birojos, kuri atrodas mūsu galamērķu ostās. Lai saņemtu pagaidu karti, ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un jānosauc Club One kartes numurs. Atlaides, īpašie piedāvājumi un priekšrocības stājas spēkā, kad Club One klients ir saņēmis Club One karti vai pagaidu karti. Atcerieties vienmēr pirms pirkuma uzrādīt savu Club One karti, iegādājoties ceļojuma biļetes un veicot pirkumus uz kuģa, jo Jums ir iespēja saņemt atlaides un uzkrāt bonusa punktus.

Lai pievienotos Club One programmai, lūdzu, aizpildiet anketu.

Jūs Jūsu dzīvesvietas adrese Kontaktinformācija
+
Club One reģistrācijas apstiprinājums tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Club One kartei piesaistītās personas

Lai uzkrātu bonusa punktus vienotā Club One kartes kontā, Jūs savai kartei varat pievienot savus ģimenes locekļus. Jūsu ģimenes locekļi, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu, saņems atsevišķas piesaistītās Club One kartes.

Lietotājvārds

Lai pārbaudītu savu Club One profilu tiešsaistē, mēs aicinām Jūs reģistrēties kā lietotājam. Gadījumā, ja Jums jau ir lietotājvārds un parole, tad reģistrēšanās no jauna Jums nav jāveic. Ja esat aizmirsis savu lietotājvārdu vai paroli, lūdzu, pārbaudiet to šeit.
Atļaujas

Saglabāt un pievienoties Club One