Pievienoties

Pievienojies Tallink draudzīgajai klientu programmai Club One. Kļūsti par dalībnieku BEZ MAKSAS un izbaudi Club One priekšrocības jau šodien – ceļo par īpašām cenām, uz kuģa iepērcies īpaši izdevīgi, krāj vērtīgos bonusa punktus par ceļojumiem un pirkumiem uz kuģa, kā arī izmanto iespēju saņemt īpašos piedāvājums Tallink Hotels un atlaides pie Club One sadarbības partneriem uz sauszemes. Līdzko būsi pievienojies un saņēmis savu Club One kartes numuru, kļūsti par Club One digitālās kartes lietotāju un izmanto visas priekšrocības mūsdienīgi un ērti. Ja anketā norādīsi, ka vēlies saņemt arī plastikāta karti, tā tiks nosūtīta uz dzīvesvietas adresi aptuveni 4 nedēļu laikā. Club One plastikāta karte tiks nosūtīta tikai pieaugušajiem Club One kartes lietotājiem, vecumā no 18 gadiem. Digitālo karti var izmantot ikviens, arī jaunieši vecumā līdz 17 gadiem. Pievieno arī savus ģimenes locekļus, dzīvesbiedru un bērnus Club One kontam, un visa ģimene izmantojiet Club One priekšrocības. Atceries vienmēr uzrādīt savu Club One karti pirms pirkuma veikšanas.
Lai pievienošanās noritētu veiksmīgi, aizpildot anketu, lūdzu, neizmanto latīņu alfabēta burtus ar mīkstinājuma un garumzīmēm, simbolus vai jebkuru citu valodu īpašos burtus (piem., å ä ö).

Lai pievienotos Club One programmai, lūdzu, aizpildi anketu

Tu Tava dzīvesvietas adrese Kontaktinformācija
+
Club One reģistrācijas apstiprinājums tiks nosūtīts uz Tavu norādīto e-pasta adresi.

Club One kartei piesaistītās personas

Lai uzkrātu bonusa punktus vienotā Club One kartes kontā, Tu savai kartei vari pievienot savus ģimenes locekļus - dzīvesbiedru un bērnus, ar kuriem tiek dalīta viena mājsaimniecība.

Lietotājvārds

Lai pārbaudītu savu Club One profilu tiešsaistē, mēs aicinām Tevi reģistrēties kā lietotājam. Gadījumā, ja Tev jau ir lietotājvārds un parole, tad reģistrēšanās no jauna nav jāveic. Ja esi aizmirsis savu lietotājvārdu vai paroli, lūdzu, pārbaudi to šeit.
Atļaujas

Saglabāt un pievienoties Club One