Atpūtas un izklaides iespējas uz kuģiem Isabelle un Romantika

Ir simtiem iemeslu jūras ceļojumam – izvēlieties savu! 

Izklaide, mīlestība, ģimene, smiekli, brīvība, laime, dejas, draugi, svētki, atpūta, mūzika, piedzīvojumi – tas viss un vēl vairāk jūras ceļojumā Baltijas jūrā. Izdevīgi pirkumi kuģu veikalos, gardi ēdieni restorānos un atspirdzinoši dzērieni bāros. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke un grandiozas šova programmas. Arī mazākajiem ceļotājiem nebūs garlaicīgi.
Ļaujieties jūras ceļojuma burvībai uz mūsu kuģiem.
 

Kruīza programma

Kruīza programma
Uz mūsu kuģiem ir plašas izklaides un atpūtas iespējas ikvienai gaumei. Bāri un naktsklubi, karaoke, dzīvā deju mūzika starptautisku ansambļu izpildījumā un krāšņās vakara šova izrādes ļaus Jums baudīt dzīvi līdz agrai rīta stundai. Un tas viss tikai par ceļojuma biļetes cenu.

Restorāni un bāri

Restorāni un bāri
Kuģu restorānos piedāvājam Jums izbaudīt visdažādākās maltītes ikvienai gaumei: vieglas uzkodas mūsu kafejnīcās, bagātīgas brokastis un vakariņas zviedru galda restorānos un izsmalcinātas vakariņas à la carte restorānos.

Iepirkšanās prieks

Iepirkšanās prieks
Iepirkšanās kuģu veikalos ar ļoti daudzveidīgu preču klāstu ir gan jautrs piedzīvojums, gan saprātīgs risinājums: preces uz kuģiem – parfimērija, suvenīri, dzērieni un pārtikas preces, apģērbi un bižutērija – pieejamas par ievērojami zemāku cenu nekā uz sauszemes.
 

Sauna un SPA

Sauna un SPA
Atstājiet nogurumu un raizes krastā – relaksējieties saunā un burbuļvannā. Mūsu saunas un SPA centri piedāvā lieliskas izklaides un atpūtas iespējas. Esiet laipni aicināti arī nobaudīt atspirdzinošus dzērienus saunas bārā. Uz kuģiem ir kopējās saunas un privātās saunas - baudiet divvientulību vai sarīkojiet ballīti kopā ar draugiem!

Bērniem

Bērniem
Mūsu mazākajiem ceļotājiem vienmēr pieejamas īpaši iekārtotas bērnu rotaļu istabas ar bumbu jūru. Katru dienu ir iespējams ienirt Lotes piedzīvojumu pasaulē. Zīmēšana un dažādas rotaļas bērnu ceļojumu pa jūru pārvērtīs neaizmirstamā piedzīvojumā.

Diskotēka

Diskotēka
Foršākās ballītes Baltijas jūrā notiek tieši uz mūsu kuģa. Apmeklējiet kuģa diskotēku, kur DJ spēlē aktuālāko un visu laiku labāko deju mūziku un īpašā kuģa atmosfēra tā vien aicina Jūs ballēties līdz pat rīta gaismiņai. Tiksimies uz kuģa deju grīdas, kur ir laipni aicināts ikviens dejotgribētājs!
 

Dzīvā deju mūzika

Dzīvā deju mūzika
Kuģa šova zālē uz skatuves uzstājas ar muzikālu priekšnesumu starptautisks vai pašmāju ansamblis. Mūziķi spēlē pasaulslavenas melodijas, no kurām daudzas Jūs, iespējams, atpazīsiet vai pat zināsiet dziesmu vārdus. Šova zāle ir kā radīta atpūtai un izklaidei, tāpēc noteikti nekautrējieties un aiciniet kādu blakussēdētāju uz deju.

Karaoke

Karaoke

Vai Jums ir bijis sapnis par dziedāšanu uz skatuves? Mums ir karaoke, kur varēsiet šo sapni piepildīt un izdziedāties no sirds. Neatkarīgi no Jūsu vecuma un pieredzes dziedāšanā, karaoke skatuve uz kuģa gaida ciemos ikvienu dziedāt gribētāju. Turpmāk izraudzīties karaoke dziesmas ir vēl ērtāk un ātrāk. Ceļojiet ar kuģi – nāciet uz karaoke – pieslēdzieties ar savu viedtālruni esongbook – izvēlieties dziesmu – dziediet.

Trubadūrs

Trubadūrs

Vienmēr atraktīvs, draudzīgs un, protams, arī ļoti talantīgs – tas ir kuģa trubadūrs, kas Jums nospēlēs gan pasaulslavenas dziesmas, gan arī pašsacerētas melodijas. Trubadūru Jūs sastapsiet kuģa krodziņā, kur valda dzīvespriecīga atmosfēra. Starp citu, ja palūgsiet, tad trubadūrs, iespējams, arī izpildīs Jūsu mīļāko dziesmu.