Izklaide un atpūta jūras ceļojumā

 

Uz mūsu kuģa Romantika ir plašas izklaides un atpūtas iespējas ar krāšņām vakara šova izrādēm, karaoki, dzīvo deju mūziku vietējo un starptautisko mākslinieku izpildījumā. Jūras ceļojums ir neaizmirstams piedzīvojums kopā ar ģimeni un draugiem. Tu katru dienu vari ierasto pārvērst īstos svētkos, jo kuģis ir labākā vieta Tava īpašā notikuma atzīmēšanai.
Kuģu restorānos plaša izvēle ikviena gaumei: vieglas uzkodas kafejnīcās, bagātīgas brokastis un vakariņas zviedru galda restorānos un izsmalcinātas ēdienreizes a la carte restorānos. Lielisks piedzīvojums ir iepirkšanās kuģu veikalos ar daudzveidīgu un oriģinālu preču klāstu.
Bērniem uz kuģiem ir īpaši veidota izklaides programma un iekārtotas rotaļu istabas, lai ģimenes brīvdienas uz kuģa būtu neaizmirstams un jautrs piedzīvojums. Visa gada garumā regulāri tiek rīkoti dažādi īpašie un tematiskie kruīzi – ģimenēm, aktīvās atpūtas cienītājiem, jauniešiem, senioriem un citiem. Tie izceļas ar īpašu un ekskluzīvi izstrādātu kruīza programmu.
Pavasara un vasaras laikā izbaudi kruīza atmosfēru un jūras valdzinājumu uz kuģa atklātā klāja, baudot nesteidzīgu vakaru.

IZKLAIDES PROGRAMMA

šovs

Katru vakaru baudi interesantus un īpaši veidotus šova priekšnesumus Latvijas vai ārvalstu mākslinieku izpildījumā. Izcila horeogrāfija, krāšņi skatuves tērpi un lieliska mūzika.

īpašie kruīzi

Ceļo datumos, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem, vietējo un starptautisko ansambļu koncertiem.

UZZINI VAIRĀK

dzīvā mūzika

Klausies labu mūziku vai griezies raitā dejas solī, uzstājoties populārām grupām vai ansambļiem. Lieliskas melodijas Tavam priekam un baudījumam.

UZZINI VAIRĀK

Diskotēka

Neaizmirstamākās ballītes Baltijas jūrā notiek tieši uz mūsu kuģa. Apmeklē kuģa diskotēku, kur DJ spēlē aktuālāko un visu laiku labāko deju mūziku, aicinot ballēties līdz pat rīta gaismai.

Karaoke

Karaoke skatuve uz kuģa gaida ciemos ikvienu dziedāt gribētāju. Ceļo ar kuģi, nāc uz karaoke, pieslēdzies ar savu viedtālruni aplikācijai esongbook, izvēlies dziesmu un dziedi no visas sirds.

Trubadūrs

Kuģa trubadūrs spēlē gan pasaulslavenas dziesmas, gan arī paša sacerētas melodijas. Trubadūru Tu sastapsi kuģa krodziņā, kur vienmēr valda dzīvespriecīga atmosfēra.

ĒDINĀŠANA

restorāni un bāri

Kuģa restorānos piedāvājam izbaudīt maltītes ikvienai gaumei: vieglas uzkodas mūsu kafejnīcās, bagātīgas brokastis un vakariņas zviedru galda restorānā un izsmalcinātas vakariņas A la carte restorānos.

Uzzini vairāk →

ĒDINĀŠANAS PIEDĀVĀJUMS

Gardi ēdieni un dzērieni ir viena no jūras ceļojumu neatņemamām sastāvdaļām. Mēs piedāvājam plašu restorānu izvēli, kuru piedāvājums pārsteigs jebkuru gardēdi.

UZZINI VAIRĀK →

 

IEPIRKŠANĀS

Iepirkšanās uz klāja

Iepirkšanās kuģa veikalos ir jautrs piedzīvojums un labākais risinājums, lai palutinātu sevi un savus mīļos. Tajos atrodams plašs pasaulslavenu un kvalitatīvu zīmolu preču piedāvājums par ļoti izdevīgām cenām.uzzini vairāk →

IZVĒLIES SAVU PIRKUMU

Iepriecini sevi ar brīnišķīgām smaržām. Atrodi sev stilīgāko apģērbu un sagādā noderīgas dāvanas. Palutini sevi ar lieliskiem saldumiem un iegādājies skaistus suvenīrus.

Uzzini vairāk →

Club One piedāvājumi

Izmanto jaunākos piedāvājumus. Ar Club One iegādājies jūras ceļojumus, preces kuģu veikalos un baudi maltītes restorānos par īpašām cenām. Krāj bonusa punktus un saņem priekšrocības uz sauszemes un kuģiem.Uzzini vairāk →

ATPŪTA

SAUNAS CENTRS

Uz kuģa pieejams brīnišķīgs saunas centrs, kur ir lieliska iespēja atpūsties visai ģimenei kopā, un te noteikti patiks arī bērniem. Saunas centrā Tavai labsajūtai ir pieejama burbuļvanna un saunas bārs. Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja ir bez maksas.

HERA

Ikviens jūras ceļojuma mirklis var būt neaizmirstams. Skaistumkopšanas salonos Hera Salongid Tu vari izvēlēties ķermeņa kopšanas procedūras, kuras uzlabos garastāvokli, palīdzēs atgūt enerģiju un ļaus relaksēties. Club One klientiem Hera Salongid ir īpaši piedāvājumi un atlaides.

izklaide bērniem

LOTES ZEME

Lotes zemē uz kuģa Romantika notiek dažādas aktivitātes, spēles, sacensības, īpašas darbnīcas un citi pārsteigumi. Rotaļu istabā ir iespējams satikt Tallink draudzeni suņu meiteni Loti. Šī noteikti ir viena no bērnu iemīļotākajām vietām uz kuģa.

IZKLAIDES CENTRS JAUNIEŠIEM

Jūras ceļojuma laikā kuģa Seaside Stage telpās notiek dažādas aizraujošas aktivitātes – te iespējams apgūt jaunākos deju soļos kopā ar profesionāliem dejotājiem, piedalīties "pop up" aktivitātēs atbilstoši tematikai, piemēram, izlaušanās spēlē, kā arī interesantās galda spēlēs. Lielākam azartam ir iespējams sacensties ar draugiem galda futbola un galda hokeja meistarībā, kā arī apliecināt savu meistarību video spēlēs.

bērnu programma

Katru dienu uz kuģa notiek īpaša izklaides programma bērniem kopā ar atraktīvo Bērnu programmas vadītāju. Piedzīvojumi ar Loti, sejiņu apgleznošana un dažādas radošās darbnīcas. Detalizētu katras dienas izklaides programmu var apskatīt kuģa Informācijas centrā.

IZKLAIDE UZ KUĢA ROMANTIKA