Pārējā Zviedrija

Zviedrija ir viena no lielākajām valstīm Eiropā ar daudzveidīgām un skaistām dabas ainavām. Zviedrijā ir pārsteidzoši mazs iedzīvotāju skaits attiecībā pret tās ģeogrāfiskajiem izmēriem, bet tā ir ieguvusi vispasaules atzinību par saviem sasniegumiem dizainā, mūzikā, informācijas tehnoloģijās, sportā, modē un gastronomijā.
Atklājiet Zviedrijas elpu aizraujošās dabas ainavas un kultūru! 

Uzziniet vairāk →
Vairāk par Stokholmu →

1 ceļojums = 3 valstis →

Club One partneru piedāvājumi Zviedrijā →

 

Piedzīvojumi Parken Zoo

Parken Zoo atrodas 115 km no Stokholmas un ir viens no populārākajiem ģimenes vasaras brīvdienu ceļojumu galamērķiem.
Šeit gan bērni, gan pieaugušie atklās pārsteigumiem pilno dzīvnieku pasauli. Parken Zoo sastapsiet dažādus dzīvniekus, tai skaitā arī reti sastopamos baltos tīģerus un ļoti lielus varānus, sauktus arī par Komodo pūķiem. Ļaujieties dzīvespriekam un aizraujošām aktivitātēm arī Parken Zoo atrakciju parkā. Spoku zemē apmeklējiet galvaskausu alu un izbaudiet iespēju apsēsties valdnieka tronī. Apciemojiet kapenes, kur apglabāti spoku pirmsenči un atklājiet Bagātību istabu. 

Parken Zoo - neskaitāmi piedzīvojumi!
 
Parks atvērts tikai vasaras sezonā.
 

Kolmården izklaides parks

155 km attālumā no Stokholmas atrodas Kolmården zooloģiskais dārzs un safari parks. Kolmården izklaides parkā ir simtiem dažādu
atrakciju, pārsteidzoša ūdens pasaule un Zviedrijā lielākais zooloģiskais dārzs. Fantastisks ceļojums pieaugušajiem un bērniem
dzīvnieku pasaulē!
Viena no apmeklētākām vietām parkā ir delfinārijs, kur iespējams noskatīties elegantu un pārsteidzošu delfīnu šovu. Savukārt tīģeru mājā varat iepazīties ar šo majestātisko dzīvnieku ikdienas dzīvi. Zooloģiskajā dārzā mitinās arī Zviedrijas karaļa ziloņi.

Kolmården parks ir ideāla vieta, kur iepazīt dzīvniekus no visas pasaules! 
 
Parks atvērts tikai vasaras sezonā.
 

Vairāk info par Kolmården →

Pērc ceļojumu šeit →

izklaides centrs Tom Tits experiment

Tom Tits Experiment ir aizraujošs piedzīvojums gan bērniem, gan arī viņu vecākiem. Šis zinātnes centrs, kas atrodas 40 km attālumā no Stokholmas, ar vairāk nekā 600 eksperimentiem pārsteigs pašus zinātkārākos prātus. Piedaloties eksperimentos, uzzināsiet daudz ko jaunu un interesantu par skaņu, ūdeni, vēju, dabas spēkiem, cilvēka ķermeni, prātu un daudzām citām parādībām.
 
Tā ir lieliska iespēja ieraudzīt, sajust un pat nogaršot!
 

Vimmerby

300 km no Stokholmas kopā ar bērniem atgriezieties bērnībā - Astrīdas Lindgrēnas pasaulē, kurā vienmēr valda jautrība.
Vimmerby ciematiņā mīt pasaulē stiprākā meitene Pepija Garzeķe un Karlsons, kas dzīvo uz jumta, Lenenbergas Emīls un citi tik ļoti iemīļotie grāmatu varoņi. Iespējams, Lāčalā satiksiet Ronju Laupītāja meitu ar savu labāko draugu Birki. Iepazīstieties ar Trokšņu ciema bērniem un neaizmirstiet iegriezties arī Ērkšķrožu ielejā un pasveicināt Jonatanu un Sausiņu.
 
Rotaļas un jautrība nerimsies visu dienu!
 
 

Motociklu muzejs

Motociklu muzejs pārsteidz ar plašu motociklu daudzveidību – kopumā muzejā ir vairāk nekā 100 eksponāti. Muzejs iepazīstina ar motociklu vēsturi un sarežģītām konstrukcijām, kuras attīstījās jau no 19. gadsimta līdz pat mūsdienām. Jau pie ieejas muzejā Jūs ievērosiet leģendāro 1894.gada Hildebrand & Wolfmüllers motociklu. Muzeja pirmajā stāvā ir apskatāmi vēsturiskie motocikli, savukārt otrajā stāvā Jums ir iespēja baudīt mūsdienu dizaina klasiku. Muzeja eksponāti ir no Kristers R Chistensson un Ove Johansson personīgās kolekcijas. 

Vairāk info par Motociklu muzeju →

Pērc ceļojumu šeit →

Scandic Norrköping Nord

Rāma un nomaļa vieta Noršēpingas tuvumā.
Ja vēlaties aplūkot Noršēpingu  vai kopā ar ģimeni apmeklēt Kolmardenas zooloģisko dārzu, šī viesnīca noteikti būs piemērota Jums! Viesi bez maksas var izmantot trenažieru zāli, baseinu un saunu, pieejams arī bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Viesnīcas restorānā tiek piedāvāti tradicionālie skandināvu virtuves ēdieni.
Viesnīca atrodas 3 km attālumā no Noršēpingas centra un 30 minūšu brauciena attālumā no Kolmardenas zooloģiskā dārza.

Scandic Uppsala Nord

Scandic Uppsala Nord ir sertificēta kā videi draudzīga viesnīca.
Numura cenā ir iekļauti bezmaksas sporta zāles un saunas apmeklējumi, kā arī bezvadu interneta pieslēgums
Viesnīca atrodas 5 minūšu brauciena attālumā no Upsalas Centrālās stacijas, Fyrishov ūdensparka un 16. gadsimta Upsalas pils. 

Uzziniet vairāk →

Brīvdienas Zviedrijā ar divriteni

Ceļojums ar divriteni Zviedrijā ir aizraujošs piedzīvojums gan velosipēdistiem, kas iecienījuši kalnu takas, gan ceļotājiem, kuri izvēlas braukt pa šoseju. 
Viena no populārākajām velosipēdistu atpūtas vietām Zviedrijā ir Gotlande.  Tā ir Zviedrijas sala ar 1000 gadu senu kultūras notikumu vēsturi. Gotlandes panorāma pārsteidz ar savu daudzveidību: stāvas klintis, lapu koku meži, pļavas, kilometriem garas pludmales. Gotlandes pludmales ļaus izbaudīt veloprieku un jūras gaisu , sniedzot Jums īstu brīvdienu sajūtu.
Ņemiet līdzi savu velosipēdu ceļojumā uz Zviedriju vai arī izīrējiet to uz vietas!
Ceļojums ar prāmi no Nynäshamn līdz Visby ilgst 3 stundas. Nynäshamn atrodas 58 km attālumā no Stokholmas.

 

Arboga

Arboga ir gleznaina viduslaiku pilsēta, kurā vēsture satiekas ar mūsdienām. Arbogā sastopamas daudzas lietas, kas atgādina par pilsētas bagāto vēsturi. Labi saglabājusies pilsētas "sirds": bruģakmens ieliņas, celtnes, baznīcas – tas viss veido pilsētas īpašo atmosfēru. Augustā Arbogā notiek viduslaiku dienas, kad visapkārt ir redzami bruņinieki un meitenes viduslaiku tērpos. Arbogā ir arī dažādi interesanti un neparasti muzeji. Alus brūvēšanas muzejā ir iespējams apskatīt vienīgo Zviedrijā vēl saglabājušos koka alus darītavu, kanālu muzejā uzzināt par kanālu vēsturi un to lielo nozīmi un robotu muzejā atklāt par tehnikas vēsturi no 1940. gada, kā arī izmēģināt lidojumu simulatoru.

Vastmanland

Vastmanland reģions ir bagāts ar dabas veltēm, skaistām ainavām, mežiem, ezeriem, upēm un ir ideāli piemērots atpūtai pie dabas krūts. Vestmanland atrodas tikai 90 minūšu braucienā no Stokholmas un piedāvā plašas atpūtas iespējas tūristiem. Šī reģiona lielākā pilsēta Vasterosa ir ar vairāk nekā tūkstoš gadu senu vēsturi. Tajā nesen tika atvērts Kokpunkten – pats lielākais akvaparks Zviedrijā. Vastmanland reģionā Jūs varat arī apmeklēt Vikingu pilsētu ar unikālu kuģu floti, nolaisties 155m dziļā sudraba rūdas šahtā, doties pastaigā pa alņu parku un satikt nepārspējamo cilvēku–alni un nakti pavadīt neparastajā Kolarbyn eko–hotelī.