Tallina

Mūsdienīgā Tallina apvijas ap viduslaiku Tallinas vecpilsētu un veido interesantu kompozīciju, kas ietver modernus un padomju stila dzīvojamos masīvus, plaukstošu pilsētas centru ar biroju ēkām, restorāniem, viesnīcām un kafejnīcām, ko var ieraudzīt ikvienā eiropeiskā galvaspilsētā. Tallinas pilsēta ir skaidri saskatāma no jūras, un tās jaunie debesskrāpji sastājušies ciešā pulciņā uz vecpilsētas fona.

Uzziniet vairāk »

1 ceļojums = 3 valstis »

Club One partneru piedāvājumi Igaunijā »

Lieliska atpūta Igaunijā

Tallinas Televīzijas tornis

Tallinas Televīzijas tornis ir augstākā celtne visā Igaunijā - tornis ir 314 metru augsts un skats, kas no tā paveras, ir unikāls ne tikai Tallinā, bet visā Ziemeļeiropā. Ātrgaitas lifts aizvedīs Jūs uz augstāko Igaunijas skatu punktu tikai 49 sekundēs. Lifta durvīm paveroties, Jums atklāsies brīnišķīga Tallinas vecpilsētas panorāma, Baltijas jūras virsmas mazliet noslēpumainais spogulis un plašie meži, kas no visām pusēm ieskauj Tallinu.
Tiem, kas nebaidās no augstuma, iesakām nostāties uz iebūvētas stikla grīdas, kur  varat izbaudīt tiešu skatu uz zemi no 175 metru augstuma. 
 
 

Miia-Milla-Manda muzejs

Laipni lūdzam Miia-Milla-Manda muzejā - spēļu, rotaļu un labu draugu pasaulē! Miia-Milla-Manda ir maza un  ļoti zinātkāra meitene, kurai patīk uzdot daudz jautājumu, izpētīt katru sev apkārt esošo lietu un iepazīt apkārtējo pasauli. Par laimi, šeit atrodas kāda maza, dzeltena mājiņa, kur var rast atbildes uz visiem jautājumiem, klausīties, skatīties, pētīt, mācīties un apgūt visu jauno. Te ar lielu prieku gaidīs visus bērnus, viņu vecākus, kā arī tos kas sirdī jūtas vēl bērni. 
 

Lotes zeme

Baltijas lielākais tematiskais parks – Lotes zeme – ir skaistajā jūras piekrastes mežā izveidotais Izgudrotāju ciems. Lotes zemē varēsiet satikt Loti, Bruno, Albertu un citus Izgudrotāju ciema iedzīvotājus. Lotes zemē gaida vairāk nekā simts atrakcijas, tematiskās mājas, garšīgi ēdieni, suvenīru veikali un skaista pludmale. Atklājumu, izgudrojumu un aizraujošu piedzīvojumu pietiks visas dienas garumā gan bērniem, gan pieaugušajiem.
 
 

Tallink City Hotel

Tallink City Hotel ir moderna biznesa klases viesnīca. 
Plašais pakalpojumu klāsts viesnīcā nodrošina visu nepieciešamo labai brīvdienu atpūtai vai darījumu braucienam.
Viesnīca atrodas Tallinas centrā; 15 minūšu pastaigas attālumā (1 km) no ostas D Terminal.

Uzziniet vairāk »

Tallink Spa & Conference Hotel

Tallink Spa & Conference Hotel ir mūsdienīga viesnīca ar stikla fasādi, kas piedāvā greznu spa centru ar iekštelpu un āra peldbaseiniem. Viesnīca ir lieliska vieta ģimenēm ar bērniem, kā arī mūsdienīgiem cilvēkiem, kuri novērtē viesnīcā sniegto atpūtu, komfortu un nelielu devu ekstravagances.
Viesnīca atrodas 5 minūšu pastaigas attālumā no Vecpilsētas un Lielajiem jūras vārtiem, 15 minūšu pastaigas attālumā no ostas D Terminal.

Uzziniet vairāk »

Tallink Express Hotel

Tallink Express Hotel ir budžeta viesnīca pašā pilsētas centrā. Nelielas pastaigas attālumā atrodas visas ievērojamākās apskates vietas.
Viesnīca atrodas 5 minūšu pastaigas attālumā no Vecpilsētas un 15 minūšu pastaigas attālumā no ostas D Terminal.

Uzziniet vairāk »