Atpūtas un izklaides iespējas uz kuģiem Isabelle un Romantika

Tavas 40 LAIMĪGĀS STUNDAS jūras ceļojumā.

Izklaide, mīlestība, ģimene, smiekli, brīvība, laime, dejas, draugi, svētki, atpūta, mūzika, piedzīvojumi – tas viss un vēl vairāk jūras ceļojumā Baltijas jūrā. Izdevīgi pirkumi kuģu veikalos, gardi ēdieni restorānos un atspirdzinoši dzērieni bāros. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke un grandiozas šova programmas. Arī mazākajiem ceļotājiem nebūs garlaicīgi.
Ļaujies jūras ceļojuma burvībai uz mūsu kuģiem.
 

Kruīza programma

Kruīza programma
Uz mūsu kuģiem ir plašas izklaides un atpūtas iespējas ikvienai gaumei. Bāri un naktsklubi, karaoke, dzīvā deju mūzika starptautisku ansambļu izpildījumā un krāšņās vakara šova izrādes ļaus Tev svinēt līdz agrai rīta stundai.

Restorāni un bāri

Restorāni un bāri
Kuģu restorānos piedāvājam Tev izbaudīt visdažādākās maltītes ikvienai gaumei: vieglas uzkodas mūsu kafejnīcās, bagātīgas brokastis un vakariņas zviedru galda restorānos un izsmalcinātas vakariņas à la carte restorānos. Ceļo ar garšu.

Iepirkšanās prieks

Iepirkšanās prieks
Iepirkšanās kuģu veikalos ar ļoti daudzveidīgu preču klāstu ir gan jautrs piedzīvojums, gan oriģināls risinājums: preces uz kuģiem – parfimērija, suvenīri, dzērieni un pārtikas preces, apģērbi un bižutērija – pieejamas par ievērojami zemāku cenu nekā uz sauszemes.
 

Sauna un SPA

Sauna un SPA
Atstāj nogurumu un raizes krastā – relaksējies saunā un burbuļvannā. Mūsu saunas un SPA centri piedāvā lieliskas izklaides un atpūtas iespējas. Esi laipni aicināts arī baudīt atspirdzinošus dzērienus saunas bārā. Uz kuģiem ir kopējās saunas un privātās saunas - baudi divvientulību vai sarīko ballīti kopā ar draugiem!

Bērniem

Bērniem
Mūsu mazākajiem ceļotājiem vienmēr pieejamas īpaši iekārtotas bērnu rotaļu istabas ar bumbiņu jūru. Katru dienu ir iespējams ienirt Lotes piedzīvojumu pasaulē. Zīmēšana un dažādas rotaļas bērnu ceļojumu pa jūru pārvērtīs neaizmirstamā piedzīvojumā.

Diskotēka

Diskotēka
Foršākās ballītes Baltijas jūrā notiek tieši uz mūsu kuģa. Apmeklē kuģa diskotēku, kur DJ spēlē aktuālāko un visu laiku labāko deju mūziku un īpašā kuģa atmosfēra tā vien aicina Tevi ballēties līdz pat rīta gaismiņai. Tiksimies uz kuģa deju grīdas, kur ir laipni aicināts ikviens dejotgribētājs!
 

Dzīvā deju mūzika

Dzīvā deju mūzika
Kuģa šova zālē uz skatuves uzstājas ar muzikālu priekšnesumu starptautisks vai pašmāju ansamblis. Mūziķi spēlē pasaulslavenas melodijas, no kurām daudzas Tu, iespējams, atpazīsi vai pat zināsi dziesmu vārdus. Šova zāle ir kā radīta atpūtai un izklaidei, tāpēc noteikti nekautrējies un aicini kādu blakussēdētāju uz deju.

Karaoke

Karaoke

Vai Tev ir bijis sapnis par dziedāšanu uz skatuves? Mums ir karaoke, kur varēsi šo sapni piepildīt un izdziedāties no sirds. Neatkarīgi no Tava vecuma un pieredzes dziedāšanā, karaoke skatuve uz kuģa gaida ciemos ikvienu dziedāt gribētāju. Turpmāk izraudzīties karaoke dziesmas ir vēl ērtāk un ātrāk. Ceļo ar kuģi – nāc uz karaoke – pieslēdzies ar savu viedtālruni esongbook – izvēlies dziesmu – dziedi.

Trubadūrs

Trubadūrs

Vienmēr atraktīvs, draudzīgs un, protams, arī ļoti talantīgs – tas ir kuģa trubadūrs, kas Tev nospēlēs gan pasaulslavenas dziesmas, gan arī pašsacerētas melodijas. Trubadūru Tu sastapsi kuģa krodziņā, kur valda dzīvespriecīga atmosfēra. Starp citu, ja palūgsi, tad trubadūrs, iespējams, arī izpildīs Tavu mīļāko dziesmu.