Stokholma

Šobrīd maršrutā Rīga - Stokholma iespējams ceļot tikai speciālos reisos, kuri notiek saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.360. Tie paredz, ka ceļot atļaut tikai darba vajadzību nolūkos.

Ceļo ar kuģi Romantika maršrutā Rīga - Stokholma. Zviedrija spēj patīkami pārsteigt jebkurā gadalaikā. Skandināvijas gleznainās ainavas Tevi neatstās vienaldzīgu. Izbaudi īpašo noskaņu populārākajos muzejos un izklaides centros vai arī vienkārši ļaujies pastaigai pa vecpilsētu un iepirkšanās priekam tirdzniecības centros un veikalos.

Stokholma ir ideāls galamērķis kā īsām ekskursijām, tā arī ilgākiem ceļojumiem ikvienā gadalaikā. Kopā ar mums uz Zviedrijas galvaspilsētu var nokļūt katru dienu ērti un ātri – tver atpūtas prieku uz mūsu kuģiem un Stokholmā! 

Stokholmas karte

Kuģis Romantika

Microsculpture dabas muzejā

Līdz 31.08.

Microsculpture izstāde Zviedrijas dabas muzejā ir britu fotogrāfa Levona Bisa revolucionārs projekts, kurā kā vēl nekad parādīti kukaiņu paraugi no Oksfordas Universitātes Dabas vēstures muzeja. Šie attēli atklāj negaidītu un elpu aizraujošu skaistumu, kā arī padara redzamus daudzus sarežģītus fokusus, lai attēlotu kukaiņus tādā veidā, ko entomologi dēvē par to mikrokultūru.

Uzzini vairāk

Dinozauri Tom Tits muzejā

08.05. – 30.09.

Vasaras sezona Tom Tits tiks uzsākta ar jaunās dinozauru izstādes pasaules pirmizrādi. Izstāde ir unikāla, un tā nekad agrāk nav tikusi demonstrēta pilnībā. Astoņas dažādas sugas, ieskaitot jaunos dinozaurus un olas, uzturēsies parkā visas vasaras garumā. Izstādē ir zālēdājs Brachiosurus, lidojošais Pteranodon - un, protams, dinozauru superzvaigzne Tyrannosaurus.

Uzzini vairāk