ZIEMAS IZKLAIDES
STOKHOLMĀ UN SKANDINĀVIJĀ

 

Slidotprieks pilsētas centrā

Ir īstais laiks, lai izbaudītu ziemas priekus. Uzvelc slidas un laidies bezrūpīgā dejā pašā Stokholmas centrā, iecienītajā Kungsträdgården slidotavā, kas atrodas netālu no Karaļa pils. Slidošanas tradīcijas Stokholmā ir aizsākušās tālajā 1884. gadā, kad pilsētas iedzīvotāji devās uz centrālo slidotavu, kas tolaik un arī šobrīd ir populāra tikšanās vieta.

Ceļojums ar ekskursiju

Dodies jūras ceļojumā pa Baltijas jūru un iepazīsti ziemeļniecisko Stokholmu un tās vēsturi. Stokholmu vislabāk ieraudzīt kopā ar profesionālu gidu īpašā pilsētas ekskursijā – divu stundu braucienā ar autobusu pa Zviedrijas galvaspilsētas ievērojamākajām vietām un vienas stundas pastaigā pa krāšņo vecpilsētu. Karaliskā Stokholma spēj apburt ikvienā gadalaikā.

Iepirkšanās Stokholmā

Iepirkšanās ceļotāju galapunktu – Zviedriju – raksturo kvalitāte, dizains un mode. 7 dienas nedēļā Stokholmā ir atvērti pilsētas lielākie tirdzniecības centri un veikalu tīkli, kuros ir iespējams iegādāties gan preces par izdevīgām cenām, gan ekskluzīvus produktus. Ziemas periodā noteikti nepalaid garām ikgadējo lielo ziemas izpārdošanu – meklē uzrakstus REA un SALE un iepērcies pēc sirds patikas.

PIEDZĪVOJUMI TELPĀS

Stokholma ir bagāta un unikāla pilsēta ar tās lieliskajiem muzejiem un izklaides centriem. To apmeklējums ir izzinošs, neparasts, jautrs un reizē arī nedaudz noslēpumains piedzīvojums. Apmeklē tos, kad laikapstākļi aiz loga nelutina, vai arī ir vēlēšanās uzzināt daudz jauna un interesanta, jo Stokholmas muzeji aptver visdažādākās tēmas. Turklāt 14 dažādos muzejos ieeja ir bez maksas.

SLĒPOŠANA ZVIEDRIJĀ

Zviedrijas slēpošanas kūrorts Åre ir viens no lielākajiem un populārākajiem Ziemeļvalstu slēpošanas centriem. Åre aktīvās ziemas atpūtas centru veido 3 ciematiņi: Duved/Tegefjäll, Åre By un Björnen. Åre aktīvā dzīve turpinās arī pēc pacēlāju izslēgšanas – bāri, krodziņi un nakts klubi, kā arī atpūta ūdens atrakciju parkā Holiday Club sniegs enerģiju jaunai dienai.

SLĒPOŠANA SOMIJĀ

Somijas slēpošanas kūrorts Himos ir slavens ar augstām nogāzēm un garām slēpošanas trasēm. Ja kalnu slēpošanai esi pievērsies nesen, Himos ir īstā izvēle. Himos slēpošanas centru veido 2 ciematiņi. Himos slēpošanas kūrortā var izbaudīt īstus ziemas priekus: izbraukumus ar sniega motocikliem, kvadraciklu safari, pārgājienus pa kalnu un mežu takām, peldi ledainā ūdenī un karstu somu pirti.