CLUB ONE PRIEKŠROCĪBAS Uz sauszemes

PIEVIENOJIES UN IZMANTO →


IEPAZĪSTIETIES AR SADARBĪBAS PARTNERU PIEDĀVĀJUMIEM LIETUVĀ.

PAKROJAS MUIŽAS DZĪVAIS MUZEJS

Katru nedēļas nogali Pakrojas muižā ir iespējams iejusties sapņainajā un muižai īpaši nozīmīgajā 1896. gadā. Piedzīvo vēsturiskus brīžus, izgreznojies ar muižas tērpiem un atklāj tā laika valdzinājumu un eleganci. Tāpat Tu varēsi arī iepazīt vaļinieka dzīvi, savām acīm skatīt vagara piktumu un ar baronu apspriest muižas lietas. Apmeklē Pakrojas muižu un atklāj tās noslēpumus.

 

-10% muzeja apmeklējumam un izklaides programmai

ILŪZIJU MUZEJS

Pārsteigumi, ilūzijas un acu apmāns. Ilūzijas muzejs Viļņā piedāvā ilūziju pasauli 400 kvadrātmetros. Pārsteidzošas lietas, lieliska atmosfēra un izpalīdzīgs personāls. Šajā jaunajā muzejā ir iespējams redzēt daudz neticamas ilūzijas, kuras tā vien būs vēlme iemūžināt foto mirkļos, lai vēlāk ar tiem dalītos. Patiesi lieliska vieta, kurp doties kopā ar draugiem un ģimeni.

-10% ieejas biļetei

Jaunums! SPA sanatorija Eglės

Daba ir galvenais ķermeņa harmonijas un veselības avots. Daba mūs apgādā ar visu nepieciešamo mūsu fiziskajai un psihiskajai veselībai. Svaigs gaiss, maigs klimats, priežu mežs, minerālūdens avoti, dubļu terapijas sagaida SPA Egles Sanatorijā. SPA Egles Sanatorija atrodas kūrotpilsētās Brištonas un Druskininkai un piedāvā dažādas terapijas un rehabilitācijas procedūras.

-10% NO PAKALPOJUMA PAMATA CENAS

Pakrojas muižas Centrālā ēka

Klasicisma stilā celtajā Pakrojas muižas Centrālajā ēkā ir iekārtotas 11 barona istabas viesiem, kuri vēlas baudīt elpu aizraujošu vēsturisku greznību. Pati baronese ir veidojusi niansēto „boutique” stila interjeru, kamēr barons uzraudzīja, lai rezultāts atbilstu visām viņa muižnieciskajām iegribām.

-10% nakšņošanai viesnīcā

Pakrojas muižas Dzirnavnieka māja

Krojas upes krasta izveidotā, ar savu apkārtni un interjeru valdzinošā viesnīcā ir gluži kā patvērums un miera oāze no lielpilsētas kņadas. Pakrojas muižas Dzirnavnieka mājā ir ierīkoti 22 mājīgi numuriņi, un katrs no tiem ir unikāls un atšķirīgs. Šī ir lieliska vieta, kur sajust vēsturisko atmosfēru un baudīt atpūtu ar mīļoto, draugiem, ģimeni vai kolēģiem.

-10% nakšņošanai viesnīcā

XS ROTAĻLIETAS

XS Rotaļlietas veikali piedāvā augstas kvalitātes bērnu rotaļlietas un produktus, kuri tiek piedāvāti jaukā un draudzīgā atmosfērā. XS Rotaļlietas bērnu rotaļlietu veikalu ķēde ir pārstāvēta Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā un Gruzijā. Veikalā ir plašs rotaļlietu sortiments gan puišiem, gan meitenēm no tādiem zīmoliem kā Baby Born, Disney, Monopoly u.c.

-10% no pamata cenas

BIURO PASAULIS

Lietuvā kopš 2002.gada darbojas uzņēmums Biuro Pasaulis, kura darbības pamatvirziens ir kancelejas preču, datoru, biroja tehnikas, datortehnikas izejmateriālu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

-20% kancelejas precēm